Dobrodošli na eko otok Krk blog!

Fiumanka Ponikve
Mon, 07/17/2017 - 15:33

Ponikve Eko otok Krk na Fiumanki

Od 7. do 11. lipnja u Rijeci je održana Fiumanka, jedno od najpopularnijih i najvažnijih nautičkih natjecanja u Hrvatskoj čiju smo važnost prepoznali i sudjelovali svojim štandom u sklopu popratnog programa, sajma „Plavo Zeleni Fiumanka Expo“.

Tijekom dvodnevnog predstavljanja, 9. i 10. lipnja, na svom smo štandu mnogobrojne posjetitelje upoznali s našim „zelenim“ projektima, zahvaljujući kojima je otok Krk prepoznatljiv ekološki brend na razini cijele Hrvatske, pa i šire.

Obilježili smo Svjetski dan voda

Post date: Wednesday, 22.03.2017.

Eko nagradni natječaj 2017

Post date: Tuesday, 07.03.2017.

Priprema otpada u domaćinstvu

Post date: Thursday, 02.03.2017.

Maskota "Ekotok"

Post date: Tuesday, 24.01.2017.

Prije, pa poslije

Post date: Thursday, 06.10.2016.

Kratki osvrt na medijske objave o cijeni regionalnih centara za gospodarenje otpadom

Post date: Thursday, 15.09.2016.

Natječaj za ime maskote

Post date: Tuesday, 13.09.2016.

Eko tjedan u kampu Glavotok (od 26. do 31. srpnja)

Post date: Friday, 29.07.2016.

Krčki vrtići uspješni u projektu "Sijemo sjeme u vrtićima"

Post date: Sunday, 24.07.2016.

Primjeri nerazvrstavanja otpada

Post date: Monday, 18.07.2016.