Welcome to the Eco Island of Krk Blog!

Tue, 07/03/2018 - 13:22

Eko fotografijama poslana snažna poruka: Čuvajmo naš Zlatni otok!

I ove godine Ponikve su provele natječaj za izbor najboljih fotografija na temu ekologije, kao dio svojih promidžbenih aktivnosti kojima je svrha ekološka edukacija i promicanje održivog načina života. Nagrađeno je devet autora u tri kategorije, a proglašenje pobjednika održano je u krčkoj galeriji Dekumanus.

Sat, 03/03/2018 - 13:25

Ponikve jedine iz Hrvatske na svjetskom kongresu „Waste in progress“

Veliko priznaje krčkom modelu gospodarenja otpadom, ali i građanima Krka.

U organizaciji katalonske Vlade, u Gironi je održan međunarodni kongres posvećen problemu zbrinjavanja otpada u turizmu, na kojem su sudjelovali stručnjaci komunalne struke iz cijeloga svijeta. Kao primjer dobre prakse, pozivnicu za sudjelovanje dobile su i krčke Ponikve, jedine iz Hrvatske.

Mr.sc. Ivica Plišić ponovno na čelu krčkoga komunalca

Post date: Friday, 02.02.2018.

Otvoreni građevinski radovi na kanalizacijskom projektu vrijednom 650 milijuna kuna

Post date: Thursday, 30.11.2017.

Vaga na Treskavcu pokazala: U prvih 8. mjeseci povećan udio odvojeno prikupljenog otpada

Post date: Wednesday, 11.10.2017.

Više od pola milijarde kuna ulaže se u krčku kanalizaciju

Post date: Friday, 18.08.2017.

Projekt prikupljanja, odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda na području otoka Krka

Post date: Tuesday, 25.07.2017.

Projektom „Plava vreća“ Ponikve eko otok Krk već pridonose očuvanju čistoće mora

Post date: Saturday, 22.07.2017.

Ponikve Eko otok Krk na Fiumanki

Post date: Monday, 17.07.2017.

Dodijeljene nagrade na eko natječaju 2017

Post date: Friday, 02.06.2017.

Eko suradnja otočkog i zagrebačkog vrtića

Post date: Thursday, 13.04.2017.

Obilježili smo Svjetski dan voda

Post date: Wednesday, 22.03.2017.